Wybrany wątek opinii
Kaczor. .ciekawe, ciekawe. Oby nie było prawdą.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@pampi-ZAWADA - Pampi zawada gorzka to prawda ale prawda sam to robiłem przy tej średnicy jak uszczelka źle weszła bo rury te były wciskane łyżką koparki na gumowa uszczelkę to 5 minut i jezioro
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
No I nie wiem teraz... pic czy nie ? Jak pije bimber to wiem , ze mam rurki szklane wezownice tez (najnowsza technologia anerykanska) . Filtry weglowe , termometry , termostat wszystko pod kontrola a z ta woda tos mi Kaczor cwieka zabil .. I ten azbest , to jest rakotworcza zaraza , chyba masz racje , ksiedzu nie mozna wierzyc a co dopiero tym cwaniakom , co jak by mogli , to w lyzce wody by nas .... eee lepiej walnac sete , no ale tam tez ta woda.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1