UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No I nie wiem teraz... pic czy nie ? Jak pije bimber to wiem , ze mam rurki szklane wezownice tez (najnowsza technologia anerykanska) . Filtry weglowe , termometry , termostat wszystko pod kontrola a z ta woda tos mi Kaczor cwieka zabil .. I ten azbest , to jest rakotworcza zaraza , chyba masz racje , ksiedzu nie mozna wierzyc a co dopiero tym cwaniakom , co jak by mogli , to w lyzce wody by nas .... eee lepiej walnac sete , no ale tam tez ta woda.