UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niby mądrzy chodzą do muzeum? Głupi ludzie i tyle. Narażają swoje rodziny. Jutro pójdą do pracy i narażą współpracowników. Ludzie, ten wirus jest też w Elblągu. Ludzie są w domowej kwatantannie. Prezydent robi spotkania wyborczej. Stuknijcie się w głowę. Czy warto narażać siebie i innych? Muzeum nie ucieknie. Czy zapisano uczestników, którzy uczestniczyli w zwiedzaniu?

AdamJ.

Anuluj