Wybrany wątek opinii
ciagle tylko o niemcach sztrase to sztrase tamto a teraz jeszcze to, nie macie nic do zaoferowania tylko nadludzi 24 na dobe
Do moderacji
Odpowiedz
3
15
Bo ciekawa jest hisoria miasta Elbląga z okresu wojny i lata międzywojenne.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
mam po wyzej uszu tego niemieckiego wszedzie w tych historycznych wspomnieniach deutchland uber alles
Do moderacji
Odpowiedz
1
4