Wybrany wątek opinii

ciagle tylko o niemcach sztrase to sztrase tamto a teraz jeszcze to, nie macie nic do zaoferowania tylko nadludzi 24 na dobe
(2020.03.07)
Bo ciekawa jest hisoria miasta Elbląga z okresu wojny i lata międzywojenne.
(2020.03.07)
mam po wyzej uszu tego niemieckiego wszedzie w tych historycznych wspomnieniach deutchland uber alles
(2020.03.08)
Powrót do komentarzy