UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciagle tylko o niemcach sztrase to sztrase tamto a teraz jeszcze to, nie macie nic do zaoferowania tylko nadludzi 24 na dobe
ciagle tylko o niemcach sztrase to sztrase tamto a teraz jeszcze to, nie macie nic do zaoferowania tylko nadludzi 24 na dobe