Wybrany wątek opinii

A tak naprawdę, to komu te wspominki są potrzebne !? Bo mnie nie.
(2020.03.07)
Nikt Ci nie każe tego czytać, zawsze możesz iść na Zenka do kina lub na marsz narodowców polskich z ONR(taki odpowiednik tych tutaj z niemiec)
Gadalf elblaski (2020.03.07)
Nie czytaj i nie marudź.
(2020.03.07)
Idz pooglądaj odmóżdżający TVN
(2020.03.07)
Wspominki pokazują, jak kiedyś było piękne nasze miasto i jak jego piękno jest niestety niszczone. I to po wojnie, nie przez Armię Czerwoną. Proszę zobaczyć historię wysadzonego po wojnie kościoła Trzech Króli, Kościoła Św Anny, opaskudzonego Placu Słowiańskiego, przy którym stał ratusz, a po drugiej stronie resursa dobrze zachowana, a zniszczona po wojnie. Wymieniać można prawie bez końca, mauzolea, cmentarze, kapliczki, akademie, parki, wille, odkryty basen który straciliśmy w 2012.Coraz mniej tego. .. Polecam w tej kwestii książkę: Elbląg i Elblążanie w Fotografii własnej lata 40-te 50-te.
ElblągNaszychMarzeń (2020.03.07)
Powrót do komentarzy