UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspominki pokazują, jak kiedyś było piękne nasze miasto i jak jego piękno jest niestety niszczone. I to po wojnie, nie przez Armię Czerwoną. Proszę zobaczyć historię wysadzonego po wojnie kościoła Trzech Króli, Kościoła Św Anny, opaskudzonego Placu Słowiańskiego, przy którym stał ratusz, a po drugiej stronie resursa dobrze zachowana, a zniszczona po wojnie. Wymieniać można prawie bez końca, mauzolea, cmentarze, kapliczki, akademie, parki, wille, odkryty basen który straciliśmy w 2012.Coraz mniej tego. .. Polecam w tej kwestii książkę: Elbląg i Elblążanie w Fotografii własnej lata 40-te 50-te.

ElblągNaszychMarzeń