Wybrany wątek opinii

@jank - Własnie nie bardzo. Sam jestem w podobnym wieku i uświadamiam sobie źe wszystko co najlepsze raczej już za mną. Jak nie ma się oparcia w rodzinie to o załamanie nie trudno
(2020.03.05)
@gosc Postaraj się być wsparciem .Krok po kroku i do przodu i do ludzi Dasz RADE Pozdrawiam jk
jank (2020.03.05)
Powrót do komentarzy