Wybrany wątek opinii
@jank - Własnie nie bardzo. Sam jestem w podobnym wieku i uświadamiam sobie źe wszystko co najlepsze raczej już za mną. Jak nie ma się oparcia w rodzinie to o załamanie nie trudno
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
@gosc Postaraj się być wsparciem .Krok po kroku i do przodu i do ludzi Dasz RADE Pozdrawiam jk
Do moderacji
Odpowiedz
10
0