UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jank - Własnie nie bardzo. Sam jestem w podobnym wieku i uświadamiam sobie źe wszystko co najlepsze raczej już za mną. Jak nie ma się oparcia w rodzinie to o załamanie nie trudno
@jank - Własnie nie bardzo. Sam jestem w podobnym wieku i uświadamiam sobie źe wszystko co najlepsze raczej już za mną. Jak nie ma się oparcia w rodzinie to o załamanie nie trudno