Wybrany wątek opinii

Póki co w sąd chcą zabawiac się komentujący, ale najpierw niech sąd odprawią nad sobą, wtedy w niebie będą mieli mniej roboty
(2020.03.04)
Ciszej nad tą trumną,był człowiekiem dobrym,uczynnym,uczciwym,nie był karierowiczem a swoje obowiązki starał się wypełniać sumiennie.Czy był dobrym prezydentem?Temat do dyskusji,teraz to już tylko zdrowaśkę zmówić,za spokój duszy znarłego..
(2020.03.04)
Powrót do komentarzy