UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciszej nad tą trumną,był człowiekiem dobrym,uczynnym,uczciwym,nie był karierowiczem a swoje obowiązki starał się wypełniać sumiennie.Czy był dobrym prezydentem?Temat do dyskusji,teraz to już tylko zdrowaśkę zmówić,za spokój duszy znarłego..