Wybrany wątek opinii

Jak na nic nie ma pieniędzy to po co te spotkania Tak żeby się pokazać i se pogadać
Z i e l a r z (2020.03.04)
@Z i e l a r z - tylko na pokaz to wszystko, Wróblewski lubi tylko fotki i nic nie robienie, co za błazenada
(2020.03.04)
Powrót do komentarzy