Wybrany wątek opinii
Jak na nic nie ma pieniędzy to po co te spotkania Tak żeby się pokazać i se pogadać
Do moderacji
Odpowiedz
35
7
@Z i e l a r z - tylko na pokaz to wszystko, Wróblewski lubi tylko fotki i nic nie robienie, co za błazenada
Do moderacji
Odpowiedz
12
6