Wybrany wątek opinii
spoko, postokunistyczni kolaboranci nie mogą znieść tego,że całkiem sporo populacja Polaków wolała stanąć do walki z ruskim okupantem zamiast lizać mu d... za talon na balon, na nic wasze komusze szczekanie, każdy kto walczy o wolną Polskę ma miejsce w jej historii, każdy kto zdradza kraj jest zdrajcą, to wszystko jest bardzo proste,
Do moderacji
Odpowiedz
11
19
@Chwała Bohaterom - to mialo taki sam sens jak powstanie warszawskie. .. symboliczny. .
Do moderacji
Odpowiedz
13
5