UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
spoko, postokunistyczni kolaboranci nie mogą znieść tego,że całkiem sporo populacja Polaków wolała stanąć do walki z ruskim okupantem zamiast lizać mu d... za talon na balon, na nic wasze komusze szczekanie, każdy kto walczy o wolną Polskę ma miejsce w jej historii, każdy kto zdradza kraj jest zdrajcą, to wszystko jest bardzo proste,
Chwała Bohaterom