UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

spoko, postokunistyczni kolaboranci nie mogą znieść tego,że całkiem sporo populacja Polaków wolała stanąć do walki z ruskim okupantem zamiast lizać mu d... za talon na balon, na nic wasze komusze szczekanie, każdy kto walczy o wolną Polskę ma miejsce w jej historii, każdy kto zdradza kraj jest zdrajcą, to wszystko jest bardzo proste,

Chwała Bohaterom