UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy w tamtych czasach tez ludzie wchodzili jak chcieli na bieznie, jak dzis na Saperów. Cholota nie ludzie dzis wozki, psy, hulajnogi, rowery i rolki. Nie wazne, że to obiekt szkolny Władza każe to jest otwarty.