Wybrany wątek opinii

Małe miasteczka mają super stadiony pilkarski i lekkoatletyczny np Ostróda a Elbląg ma WALA.
(2020.02.29)
Ciekawe czy w tamtych czasach tez ludzie wchodzili jak chcieli na bieznie, jak dzis na Saperów. Cholota nie ludzie dzis wozki, psy, hulajnogi, rowery i rolki. Nie wazne, że to obiekt szkolny Władza każe to jest otwarty.
(2020.02.29)
Powrót do komentarzy