Wybrany wątek opinii

Wstydem jest tez to, ze w Elblagu juz dawno powinien byc stadion z pidgrxewana murawa. Wszyscy prezydenci nic nie zrobili w tym temacie, a Wilk oddal pieniadze z Unii do Olsztyna. Te miasto w pilce nie ma zadnej przyszlosci. Cale zycie tu bedzie 2-4 liga i walka o utrzymanie.
(2020.02.28)
Liga Mistrzów nas czeka jak PLiS wygra w samorządzie
Arkagdy (2020.02.28)
Powrót do komentarzy