UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wstydem jest tez to, ze w Elblagu juz dawno powinien byc stadion z pidgrxewana murawa. Wszyscy prezydenci nic nie zrobili w tym temacie, a Wilk oddal pieniadze z Unii do Olsztyna. Te miasto w pilce nie ma zadnej przyszlosci. Cale zycie tu bedzie 2-4 liga i walka o utrzymanie.