UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego poslowie PiS /Krasulski i Wilk / nie wlaczają się do mediacji. Przecież sprawy Elblaga powinny ich też interesować. Za wysoką pensję poselską zawodową trzeba być bardziej aktywnym.
Dlaczego poslowie PiS /Krasulski i Wilk / nie wlaczają się do mediacji. Przecież sprawy Elblaga powinny ich też interesować. Za wysoką pensję poselską zawodową trzeba być bardziej aktywnym.