UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego poslowie PiS /Krasulski i Wilk / nie wlaczają się do mediacji. Przecież sprawy Elblaga powinny ich też interesować. Za wysoką pensję poselską zawodową trzeba być bardziej aktywnym.


Anuluj