UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

128 lat tramwaje w Elblagu wozily Elblazan. Wroblewski zlikwidowal. Co Nowaczykowi sie nie udalo, bo mu ludzie przeszkodzilim, Wrobel dokonal. Na taczki dziada.

czas na REFERENDUM

Anuluj