UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
128 lat tramwaje w Elblagu wozily Elblazan. Wroblewski zlikwidowal. Co Nowaczykowi sie nie udalo, bo mu ludzie przeszkodzilim, Wrobel dokonal. Na taczki dziada.
czas na REFERENDUM
128 lat tramwaje w Elblagu wozily Elblazan. Wroblewski zlikwidowal. Co Nowaczykowi sie nie udalo, bo mu ludzie przeszkodzilim, Wrobel dokonal. Na taczki dziada.
czas na REFERENDUM