UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odnoszę takie wrażenie, że tramwajarze są sami z tym swoim protestem, a co na to inne związki zawodowe, czy jakoś pomagają ? Bo lokalna władza poszła zdaje się w zaparte, a Oni potrzebują wsparcia. Nie poddawajcie się !!