UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odnoszę takie wrażenie, że tramwajarze są sami z tym swoim protestem, a co na to inne związki zawodowe, czy jakoś pomagają ? Bo lokalna władza poszła zdaje się w zaparte, a Oni potrzebują wsparcia. Nie poddawajcie się !!


Anuluj