UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Świetny koncert ! Dziękuję EOK ! Owacje na stojąco mówią same za siebie. Co do bzdur wypisywanych niżej. .. mało kto wie zresztą na portel. pl nie było wspomniane nic o cyklu koncertów walentynkowych zorganizowanych przez Szkołę Muzyczną po których zostały te dekoracje. Byłam i na konercie Walentynkowym i na tym koncercie. Dla zdrowo myślącego Człowieka to normalne że dekoracje z tych koncertów zostały. Ale buractwu nie dogodzisz :)to tak jakby cantata "śpiewałaby"w kościele i ktoś by zarzucił że idą na łatwizne z dekoracjami bo ktoś świętych figurek nie zdjął :D albo krzyża za plecami czy obrusa na ołtarzu :D gdzie tu sens gdzie logika :)

o_losie !