Wybrany wątek opinii

Wielu uczciwych Polaków wyzwalały, ginęli za Polskę jako AL, ale oni są źli, niedobrzy
(2020.02.14)
Wielu uczciwych Polaków wyzwalało, ginęło za Polskę, taki np. Leopold Okulicki.
(2020.02.14)
To zależy. Jeśli mówisz o tych, którzy byli w AL bo byli do tego zmuszeni, albo tacy co walczyli o niezależną i niepodległą Polskę od ZSRR to tak, ale jeżeli mówisz o tych z AL, którzy popierali komune i 2 okupację Polski, która nastąpiła od 1944 do 1989 to już nie.
(2020.02.14)
Powrót do komentarzy