Wybrany wątek opinii
Wielu uczciwych Polaków wyzwalały, ginęli za Polskę jako AL, ale oni są źli, niedobrzy
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Wielu uczciwych Polaków wyzwalało, ginęło za Polskę, taki np. Leopold Okulicki.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
To zależy. Jeśli mówisz o tych, którzy byli w AL bo byli do tego zmuszeni, albo tacy co walczyli o niezależną i niepodległą Polskę od ZSRR to tak, ale jeżeli mówisz o tych z AL, którzy popierali komune i 2 okupację Polski, która nastąpiła od 1944 do 1989 to już nie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3