UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To zależy. Jeśli mówisz o tych, którzy byli w AL bo byli do tego zmuszeni, albo tacy co walczyli o niezależną i niepodległą Polskę od ZSRR to tak, ale jeżeli mówisz o tych z AL, którzy popierali komune i 2 okupację Polski, która nastąpiła od 1944 do 1989 to już nie.


Anuluj