Wybrany wątek opinii
No właśnie. A co z uzupełnieniem luki jaką jest historia kolei w Elblągu? Czy ktoś się tego podejmie? Wątpię w to szczerze.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Dlaczego nie? Już jest książka o elbląskich tramwajach to i może powstanie książka o kolei w Elblągu. :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@z Sadowej - sam się podejmij
Do moderacji
Odpowiedz
1
0