Wybrany wątek opinii

No właśnie. A co z uzupełnieniem luki jaką jest historia kolei w Elblągu? Czy ktoś się tego podejmie? Wątpię w to szczerze.
z Sadowej (2020.02.14)
Dlaczego nie? Już jest książka o elbląskich tramwajach to i może powstanie książka o kolei w Elblągu. :)
(2020.02.14)
@z Sadowej - sam się podejmij
(2020.02.14)
Powrót do komentarzy