UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie. A co z uzupełnieniem luki jaką jest historia kolei w Elblągu? Czy ktoś się tego podejmie? Wątpię w to szczerze.

z Sadowej

Anuluj