UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie. A co z uzupełnieniem luki jaką jest historia kolei w Elblągu? Czy ktoś się tego podejmie? Wątpię w to szczerze.
z Sadowej
No właśnie. A co z uzupełnieniem luki jaką jest historia kolei w Elblągu? Czy ktoś się tego podejmie? Wątpię w to szczerze.
z Sadowej