Wybrany wątek opinii

W 1894 roku po Elbingu jeździły samochody z dyszlem.
(2020.02.08)
Ale już od 1895 roku jeździły tam tramwaje elektryczne i to dwie linie. Na aktualnych ziemiach Polski Elbląg (wtedy pod zaborem niemieckim nosił faktycznie nazwę Elbing)był drugim, po Wrocławiu, miastem, gdzie uruchomiono komunikację tramwajową. A tak w ogóle jeżeli ktoś w ten sposób pojmuje historię to informuję, że wtedy nie było też telewizji i internetu.
Olbic (2020.02.08)
Powrót do komentarzy