UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale już od 1895 roku jeździły tam tramwaje elektryczne i to dwie linie. Na aktualnych ziemiach Polski Elbląg (wtedy pod zaborem niemieckim nosił faktycznie nazwę Elbing)był drugim, po Wrocławiu, miastem, gdzie uruchomiono komunikację tramwajową. A tak w ogóle jeżeli ktoś w ten sposób pojmuje historię to informuję, że wtedy nie było też telewizji i internetu.

Olbic