UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jaaa123 - Myślę że ty powinieneś sobie zrobić badania. Znam wielu kierowców 60+, i są wytrawnymi kierowcami, i nie potrzebują żadnych badań. A w tym wypadku to uważam że dziadek za bardzo popuścił wodze fantazjii. I się przeliczył