UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem,auta pod wzgledem swoich osiagow zbytnio wyprzedzily osiagi ludzkiego mozgu,czlowiek wraz ze swoimi ulomnosciami nie nadaza za urzadzeniem techn.jakim jest auto.Mowiac prosto wszystkie samochody,moim zdaniem powinny osiagac max predkosc 50 km)godz,tak aby cala infrastruktura drogowa,byla do ogarniecia przez pieszego I kierowce.Garbusiarz cyklista