UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny kierowca z cyklu "jade szybko i bezpiecznie". Jak widac tym razem nie bylo bezpiecznie. Szkoda kierowcy ciezarowki. Szybkiego powrotu do zdrowia a sprawcy wypadku to juz sobie dodajcie sami.
Kolejny kierowca z cyklu "jade szybko i bezpiecznie". Jak widac tym razem nie bylo bezpiecznie. Szkoda kierowcy ciezarowki. Szybkiego powrotu do zdrowia a sprawcy wypadku to juz sobie dodajcie sami.