UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny kierowca z cyklu "jade szybko i bezpiecznie". Jak widac tym razem nie bylo bezpiecznie. Szkoda kierowcy ciezarowki. Szybkiego powrotu do zdrowia a sprawcy wypadku to juz sobie dodajcie sami.


Anuluj