Wybrany wątek opinii

No jeśli za te pieniądze naprawiają ulice i chodniki to luzik ale jak przejadają to na swoje wypłaty to śmiech na sali
Z i e l a r z (2020.02.05)
Tajemnica.
(2020.02.05)
Powrót do komentarzy