Wybrany wątek opinii
No jeśli za te pieniądze naprawiają ulice i chodniki to luzik ale jak przejadają to na swoje wypłaty to śmiech na sali
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Tajemnica.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0