UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem pierwszy raz na torze łyżwiarskim. Tor jest czynny 2 gi?? Sezon. Czyli de facto powinien być nowy przynajmniej trochę nowoczesny. A tam widać same niedociągnięcia.

Tomasz85

Anuluj