UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem pierwszy raz na torze łyżwiarskim. Tor jest czynny 2 gi?? Sezon. Czyli de facto powinien być nowy przynajmniej trochę nowoczesny. A tam widać same niedociągnięcia.
Tomasz85
Byłem pierwszy raz na torze łyżwiarskim. Tor jest czynny 2 gi?? Sezon. Czyli de facto powinien być nowy przynajmniej trochę nowoczesny. A tam widać same niedociągnięcia.
Tomasz85