UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może będę w mniejszości, ale pamiętam, że za Gierka Polska gwaltownie się rozwijała i otworzyła na Zachód, ale partyjnemu betonowi to nie pasowało i przez niego lata 80 - te za jaruzela to powrot prawie do gomolki. i totalna stagnacja. Ale to moje zdanie. Chcialbym w końcu doczekac się dobrej i prawdziwej ksiązki historycznej pt. Polska w latach 1970 - 2020.czyli ostatnie 50 lecie.