Wybrany wątek opinii

Cała rada, łącznie z Prezydentem miasta powinna zostać odsunięta od władzy poprzez REFERENDUM! Przez tych komunistów, którzy przy urnach Nam takich rządzących wybrali, ze dziś Elbląg to już zaczyna wieś przypominać. Na dworcach to sami młodzi z torbami do Gdańska jadą, bo w Elblagu, ani szkoły, ani pracy!
Gosc98765 (2020.02.02)
Zgadzam sie w 100proc. Swoi wybrali swojego, stare lesne dziadki zaglosowaly.
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy