Wybrany wątek opinii
Cała rada, łącznie z Prezydentem miasta powinna zostać odsunięta od władzy poprzez REFERENDUM!
Przez tych komunistów, którzy przy urnach Nam takich rządzących wybrali, ze dziś Elbląg to już zaczyna wieś przypominać. Na dworcach to sami młodzi z torbami do Gdańska jadą, bo w Elblagu, ani szkoły, ani pracy!
Do moderacji
Odpowiedz
27
31
Zgadzam sie w 100proc. Swoi wybrali swojego, stare lesne dziadki zaglosowaly.
Do moderacji
Odpowiedz
9
14