UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cała rada, łącznie z Prezydentem miasta powinna zostać odsunięta od władzy poprzez REFERENDUM! Przez tych komunistów, którzy przy urnach Nam takich rządzących wybrali, ze dziś Elbląg to już zaczyna wieś przypominać. Na dworcach to sami młodzi z torbami do Gdańska jadą, bo w Elblagu, ani szkoły, ani pracy!
Gosc98765