UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gora chrobrego a czemu nie zrobic takiego dino parku jak malbork?macie w ratuszu dobry pomysl?wykorzystac teren super na tyrolki kasa z unii. Panie od unijnego wsparcia moglyby siegnac po kase. To proste.architekt miasta do roboty.