Wybrany wątek opinii

Moje dziecko już kolejny rok chodzi na zajęcia do Pana Karpinskiego i jest bardzo zadowolone. Zastanów się co piszesz nieszczęśliwy człowieku!!
Ja. Elb (2020.01.30)
Powrót do komentarzy