UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moje dziecko już kolejny rok chodzi na zajęcia do Pana Karpinskiego i jest bardzo zadowolone. Zastanów się co piszesz nieszczęśliwy człowieku!!

Ja. Elb

Anuluj