UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moje dziecko już kolejny rok chodzi na zajęcia do Pana Karpinskiego i jest bardzo zadowolone. Zastanów się co piszesz nieszczęśliwy człowieku!!
Ja. Elb
Moje dziecko już kolejny rok chodzi na zajęcia do Pana Karpinskiego i jest bardzo zadowolone. Zastanów się co piszesz nieszczęśliwy człowieku!!
Ja. Elb