Wybrany wątek opinii
Kolejne opowieści słabej treści. Kiedy w końcu ten cykl zostanie zamknięty, bo czytać hadko! Autor ewidentnie nie potrafi oceniać ważności i wykorzystywać potencjału ciekawostkowego informacji. Przydałoby się napisać coś więcej o tym pięknym kościele w Marynowach, jego cmentarzu z ciekawymi nagrobkami. Nie wspominając o masie błędów i literówek ("Johna Jacoba Ziemra"zamiast Johana Jacoba Ziemera). I co to jest brama z "Jesiennej"? Wszystko to sprawia wrażenie wyrwanego na ślepo z informatorów turystycznych i połączonego z tym, co ostatnio się dzieje, ale bez jakiejkolwiek refleksji. Coraz częściej odnoszę wrażenie, że autor robi to za karę i w sposób sabotujący zleceniodawcę, czyli Portel. Hm, w sumie, kto wie?; )
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Czytam-bez-przyjemności - Warto napisać o działalności opozycjonisty piastującego stanowisko władz powiatu elbląskiego, pracującego na co dzień w prężnie prosperującym zakładzie spełniającym normy środowiskowe nad Nogatem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie ten dział chyba? Tutaj o historii się pisze. Kiepsko.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0