UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czytam-bez-przyjemności - Warto napisać o działalności opozycjonisty piastującego stanowisko władz powiatu elbląskiego, pracującego na co dzień w prężnie prosperującym zakładzie spełniającym normy środowiskowe nad Nogatem.