UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czytam-bez-przyjemności - Warto napisać o działalności opozycjonisty piastującego stanowisko władz powiatu elbląskiego, pracującego na co dzień w prężnie prosperującym zakładzie spełniającym normy środowiskowe nad Nogatem.


Anuluj