UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo. A co w Elblągu? Mostek Elewów w Bażantarni zniszczony od kilku lat. Może jakąś platformę widokową postawić na Górze Chrobrego lub na Gęsiej? Nic ciekawego się nie dzieje.

Jamess

Anuluj