Wybrany wątek opinii
"widać Rydzyk ma głowę na karku"- Daruj sobie, raczej wykorzystuje pozycję duchownego w bezczelny sposób. Głowę na karku to ma biznesmen, który bez "atutów księdza i innych przywilejów"robi uczciwy biznes i mu to dobrze idzie. Stękacz nigdy biznesmenem nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Rydzyk to przecież też biznesmen, bo ma radio, gazetę, tv jakiś hotel chyba, sieć telefonii ,,w rodzinie" Czyli ma głowę na karku jako biznesmen nikt nie każe mu płacić, a jak ktoś nie chce to nie płaci, jak chce to płaci. Prosta sprawa.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0