UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rydzyk to przecież też biznesmen, bo ma radio, gazetę, tv jakiś hotel chyba, sieć telefonii ,,w rodzinie" Czyli ma głowę na karku jako biznesmen nikt nie każe mu płacić, a jak ktoś nie chce to nie płaci, jak chce to płaci. Prosta sprawa.


Anuluj