Wybrany wątek opinii
Zorro, jakbyś miał głodową emeryturę to też byś kombinował, nadeszły czasy jak w PRL.
Do moderacji
Odpowiedz
20
2
@Zorroo - trzeba było UCZCIWIE pracowac-to bys mial godna
Do moderacji
Odpowiedz
4
6