Wybrany wątek opinii

Zorro, jakbyś miał głodową emeryturę to też byś kombinował, nadeszły czasy jak w PRL.
Zorroo (2020.01.23)
@Zorroo - trzeba było UCZCIWIE pracowac-to bys mial godna
(2020.01.23)
Powrót do komentarzy