UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co tam jachty!! Kontenerowce budować! Podobno Maersk chce otworzyć w Elblągu swoją filię i bazę kontenerową. Ahhhh, już widzę ten rozwój miasta, potężne stocznie, wodowanie jednostek, wielkie biurowce i budynki mieszkalne, taki Sea Towers jak w Gdyni, ale większe. Tylko czy taki budynek nie zasłoni słońca starym dziadom z Elbląga?

Ploterek