Wybrany wątek opinii
A ja tam chętnie wpadnę ze swoim szpadlem i pomogę kopać. Osobiście mam gdzieś pisy po i lsd i innych oszustów. Inwestycja ruszyła i trzeba się z tym pogodzić. A do Krynicy od kilku lat już nie jeżdżę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Jamess - Też bym tam wpadł ze szpadlem, bursztynu trochę wykopał. No właśnie, gdzie jest przesiewana ziemia z wykopu? Kto się tym zajmuje i gdzie oraz komu oddawany jest bursztyn?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Jamess - "Osobiście mam gdzieś pisy po i lsd i innych oszustów"- użyłeś Pan o jedno słowo za dużo - nie będzie wypłaty.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Ploterek - Toruń
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Tak właśnie myślałem. Co tam stawiają? Toruńską geotermalną bursztynową komnatę?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Ploterek - Bursztynową figurę prałata Henryka J. o wysokości 3 metrów jako wota dziękczynne za jego walkę z komunizmem i całym złem tego świata.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3