Wybrany wątek opinii

A ja tam chętnie wpadnę ze swoim szpadlem i pomogę kopać. Osobiście mam gdzieś pisy po i lsd i innych oszustów. Inwestycja ruszyła i trzeba się z tym pogodzić. A do Krynicy od kilku lat już nie jeżdżę.
Jamess (2020.01.23)
@Jamess - Też bym tam wpadł ze szpadlem, bursztynu trochę wykopał. No właśnie, gdzie jest przesiewana ziemia z wykopu? Kto się tym zajmuje i gdzie oraz komu oddawany jest bursztyn?
Ploterek (2020.01.23)
@Jamess - "Osobiście mam gdzieś pisy po i lsd i innych oszustów"- użyłeś Pan o jedno słowo za dużo - nie będzie wypłaty.
(2020.01.23)
@Ploterek - Toruń
(2020.01.23)
Tak właśnie myślałem. Co tam stawiają? Toruńską geotermalną bursztynową komnatę?
Ploterek (2020.01.23)
@Ploterek - Bursztynową figurę prałata Henryka J. o wysokości 3 metrów jako wota dziękczynne za jego walkę z komunizmem i całym złem tego świata.
GłębokaMyśl (2020.01.23)
Powrót do komentarzy