UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja tam chętnie wpadnę ze swoim szpadlem i pomogę kopać. Osobiście mam gdzieś pisy po i lsd i innych oszustów. Inwestycja ruszyła i trzeba się z tym pogodzić. A do Krynicy od kilku lat już nie jeżdżę.
Jamess