Wybrany wątek opinii

szwecja wiadomo jest najlepszym przykładem, tam nawet trupami palą w piecach i ogrzewają miasto, bo rodziny są tak rozbite ze nikt zwłok nie odbiera i nie chce pochować, jakie to ekologiczne i postępowe, ratujemy w ten sposób ziemie, wysypiska, i pewnie jakiś nawóz z tego wychodzi pod kwiatki, rozumiem że jakies wydaje metody mają i nawet bezrobocie można zmniejszyć bo ile to ludzi jest do spalenia w tej szwecji ojoj, polecam na youtubie : postęp po szwedzku
jest fajnie (2020.01.18)
@jest fajnie - moja babcia mówiła, że jak kogoś Pan Bóg chce pokarać, to mu rozum odbiera. ..
(2020.01.18)
Powrót do komentarzy