Wybrany wątek opinii

@Siepytam - śmieciarka jest trójdzielna orle.
(2020.01.17)
Chyba taka sama trojdzielna jak wladza w Polsce,ze wszyscy chca rzadzic.Akurat tej w ktorej to mieszali nie byla trojdzielna znawco.
Siepytam (2020.01.17)
Powrót do komentarzy